Dienst grondgebiedszaken

Waarvoor kan je bij ons terecht?

Medewerkers

Anne Meeusen
Stedenbouwkundig ambtenaar
03 660 25 67
anne.meeusen@brecht.be
Sabine Van Eester
Consulente lokale economie en landbouw
03 660 25 65
sabine.vaneester@brecht.be
Kristel Cox
Administratief assistente
03 660 25 68
kristel.cox@brecht.be
An Verkerk
Administratief medewerkster GIS
03 660 25 83
an.verkerk@brecht.be 
Anya Hoefnagels
Woonconsulente
03 660 25 80
anya.hoefnagels@brecht.be
Wendy Neirynck
Milieuambtenaar
03 660 25 63
wendy.neirynck@brecht.be
Noortje Snels
GIS-ambtenaar
03 660 25 66
noortje.snels@brecht.be
Joke Verbunt
Administratief medewerkster dienst grondgebiedszaken
03 660 25 62
jo.verbunt@brecht.be
Jill Verschueren
Administratief medewerkster dienst grondgebiedszaken
03 660 25 64
jill.verschueren@brecht.be
Els van den Brandt
Administratief medewerkster dienst grondgebiedszaken
03 660 25 72
els.vandenbrandt@brecht.be